Бланідас Актив для дезінфекції, очищення та стерилізації

Номер: 07243
570‎₴
В наявності
Вид товару В пляшечці
Країна виробник Україна
Опис

Бланидас Актив -концентрований універсальний засіб дезінфекції і разом з тим миття різних видів поверхонь. Не містить альдегідів та хлору. Призначений для проведення прибирань приміщень, в тому числі і генеральних прибирань, а також для знезараження медичних виробів, яке включає в себе: дезінфекцію, очищення перед стерилізацією, безпосередньо стерилізацію.

Склад: третинні аміни, ЧАС

Виробник: ТОВ «Лізоформ Медікал», Україна

Фасовка: флакон 1000 мл, сошетка 10 мл

Інструкція з застосування Бланідас Актив

Калькулятор розрахунку пропорцій Бланідас Актив

Властивості Бланідас Актив

  • Рекомендовано до використання для знезараження обладнання, виробленого з чутливих матеріалів.
  • Не має запаху.
  • Бланідас Актив має миючими властивостями (85%)
  • Засіб можна застосовувати в присутності відвідувачів та пацієнтів.
  • Робочий розчин зберігає свої властивості протягом 16 діб.
  • Бланідас Актив має бактерицидну, туберкулоцидну, віруліцидну, фунгіцидну, спороцидну дію.

Термін та умови зберігання робочого розчину Бланідас Актив

Щоб уникнути природного вивільнення діючої речовини та зменшення її концентрації в робочому розчині, рекомендується зберігати робочий розчин в щільно закритій ємності. Для цього найбільш придатними є контейнери або відра з кришками.

Сфера застосування Бланідас Актив

У салонах краси та перукарнях, розчин Бланідас Актив використовується для прибирання робочих приміщень, замочування манікюрних та педикюрних інструментів з метою їх стерилізації, а також для замочування, дезінфекції та достерилізаційного очищення перукарських, косметологічних інструментів та приладів.

Робочі розчини Бланідас Актив використовуються для дезінфекції, достерилізаційного очищення та самої стерилізації виробів медичного призначення одноразового та багаторазового використання, ендоскопів, наркозно-дихальної апаратури, кувезів для новонароджених, відпрацьованих матеріалів і т. д..

Для дезінфекції та очищення різних видів поверхонь у приміщеннях, медичних пристроях та обладнанні, посуду та інших предметів у лікувально-профілактичних закладах та установах охорони здоров'я різного профілю, включаючи дитячі та денні стаціонари, відділення неонатології, палатах та відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, маніпуляційних, операційних, перев'язувальних кабінетах, хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних, фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних закладів, пологових будинках, поліклініках, стоматологічних клініках та кабінетах, лікарнях, амбулаторіях, диспансерах, фельдшерських та фельдшерсько -акушерських пунктах, центрах трансплантації органів, медсанчастинах та медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, відділеннях швидкої медичної допомоги, патолого-анатомічних відділеннях, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, хоспісах, установах соціального захисту населення, установах судово-медичної експертизи, профільних медичних центрах, клінічних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, вірусологічних, серологічних та інших профільних діагностичних лабораторіях і т. п..

Характеристики
Вид товару
В пляшечці
Країна виробник
Україна
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.