Все для лешмейкера

Знайдено: 1 - 24 серед 281 товар

Усе для лешмейкера: оформлення брів і вій із максимальною зручністю та точністю

Створення красивих брів і драматичного, глибокого погляду — пріоритет у роботі лешмейкера/бровіста. Але лише умілими руками і знаннями тут не обійтися — обов’язково потрібно готувати брови до оформлення, доглядати за віями після нарощування, дотримуватися косметологічного процесу, який включає у себе безліч нюансів. І все це передбачає використання різної косметики і витратних матеріалів (від скрабів до арганової олії, щіточок та клею). Усе для професійного лешмейкера є в нашому магазині — це засоби догляду, витратні матеріали для оформлення. А чого ще немає — обов’язково буде!

Магазин лешмейкера: що стане в нагоді в роботі професіонала?

На ринку стільки косметичної продукції, що тільки лінивий виробник не випустив свою лінійку декоративної косметики або косметики для догляду. І хоча професіонал завжди приблизно знає, на що треба витрачати гроші, а на що не варто, питання про те, що дійсно потрібно в роботі, залишається актуальним. Усе для лешмейкера, візажиста чи бровіста можна купити в нас. Ми впевнені, ви захочете придбати все і зразу!

  1. Догляд для брів і вій. Шкіру повік і брів потрібно скрабувати — як і будь-яку іншу на нашому тілі. Але тут є нюанс: шкіра повік і ділянки надбрів’я відрізняється своєю високою чутливістю. Тому звичайні агресивні скраби не підійдуть, адже є ризик зазнати серйозного подразнення. У нашому каталозі бровісти й лешмейкери знайдуть велику кількість спеціальних делікатних скрабів, масок, скаток, олій, шампунів, паст, мила й очищувальних пінок. Усе для підготовки шкіри до подальшого оформлення.
  2. Фарби, гелі, клеї, вії й олівці. Усе для лешмейкера — це якраз матеріали оформлення. Якщо догляд практикують не всі бровісти й лешмейкери, то оформлення залишається основним завданням. Тому й замовляти фарби, олівці, клей, вії точно доводиться регулярно. У нас є великий вибір олівців для брів: від білих архітектурних до графітових, коричневих. Фарби з різними за дієвістю окислювачами і хна для тих, у кого спостерігається алергія на звичайні матеріали. Гелі для фіксації форми брів, вії і клей також доставляються зі Львова в будь-який куточок країни на замовлення.
  3. Ремувер, антисептики, стрічки під очі. Правильно зняти фарбу або пасту з брів і вій є не менш важливим завданням, ніж просто підготувати шкіру в цих зонах до оформлення. Ми пропонуємо великий вибір ремуверів, дезінфекторів та інших витратних матеріалів від ТОПових виробників.

У каталозі є також великий вибір ємностей, пензлів, лопаток і ложок для роботи з фарбами, лінійки для формування графічно рівних брів. Усе для лешмейкера знайдеться тут, а у вас покупка буде через 1–3 дні після оформлення замовлення!