Доставка і оплата

Вибрали цікавить вас? Закономірно, що ви тепер захотіли дізнатися все про наших правилах доставки й оплати. У нас усе гранично просто і прозоро!

Доставка можлива всією територією України, окрім тимчасово окупованої території. Ми працюємо з усіма національними транспортними компаніями, у тому числі з «Нова Пошта», «Укрпошта», «Автолюкс» тощо.

Під час оформлення замовлення прохання вказувати найбільш зручну для вас поштову службу. Термін доставки залежить від віддаленості вашого населеного пункту від м. Львів, у якому і знаходиться наш магазин. В основному це займає близько 1–3 робочих дня. Замовлення, прийняті в робочі дні до 13.00, відправляються до покупців у той же день. На наступний день відправляються посилки, замовлення на які було оформлено після 13.00. Про графік роботи можна дізнатися у верхній частині головної сторінки.

Щодо оплати, то в нашому інтернет-магазині можлива як передоплата, так і можливість розрахуватися за замовлення після отримання (накладений платіж).

Детальна інформація про способи оплати:

  • Оплата при отриманні: Ви можете оплатити свою покупку готівкою (тільки в національній валюті) нашому кур'єру, або післяплатою. Обов'язково перевірте при нашому співробітнику відповідність Вашого замовлення вмісту пакета з метою уникнення будь-яких непорозумінь. Після відходу кур'єра претензії до кількості і зовнішнього вигляду отриманого товару не приймаються.
  • Оплата банківською карткою Ми приймаємо до сплати карки Visa и MasterCard, що надані будь-яким українським банком. Банк-еквайер (що проводить операцію оплати) гарантує збереження всієї конфіденційної інформації по даним Вашої платіжної карти.
  • Оплата за рахунком-фактурою: При оформленні замовлення Вам необхідно вказати «оплата за рахунком-фактурою» і наші менеджери в найкоротші терміни вишлють Вам відповідний замовлення-рахунок. Після його оплати в будь-якому банку України та за фактом надходження коштів на рахунок нашого магазину, кур'єрська служба погоджує з Вами зручний час і адресу доставки замовлення. Разом зі своїм замовленням Ви отримаєте оригінал рахунку-фактури, видаткову накладну та документацію на товар.

Детальна інформація про способи доставки:

  • Самовивіз: Запрошуємо Вас в наш шоу-рум, щоб забрати Ваше замовлення. Для цього попередньо повідомте менеджеру дату і час Вашого візиту.
  • Доставка кур'єром по Львову: Доставку по Львову здійснює наш кур'єр, ціна доставки 60 грн. По Львову доставка здійснюється в узгоджений з Вами день. На замовлення від 1500 грн - безкоштовна доставка
  • Доставка Новою Поштою по Україні: Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання оплати (або замовлення з оплатою накладеним платежем). Вартість доставки в цьому випадку оплачується відповідно до тарифів фірми-перевізника.