Доставка і оплата

Вибрали цікавить вас? Закономірно, що ви тепер захотіли дізнатися все про наших правилах доставки й оплати. У нас усе гранично просто і прозоро!

Доставка можлива всією територією України, окрім тимчасово окупованої території. 

Під час оформлення замовлення прохання вказувати найбільш зручну для вас поштову службу. Термін доставки залежить від віддаленості вашого населеного пункту від м. Львів, у якому і знаходиться наш магазин. В основному це займає близько 1–3 робочих дня. Замовлення, прийняті в робочі дні до 16:00, відправляються до покупців у той же день. На наступний день відправляються посилки, замовлення на які було оформлено після 16:00. Про графік роботи можна дізнатися у верхній частині головної сторінки.

Щодо оплати, то в нашому інтернет-магазині можлива як повна оплата на банківську картку, так і можливість розрахуватися за замовлення після отримання (накладений платіж) при передоплаті 120 грн на банківську картку.

Детальна інформація про способи оплати:

  • Оплата при отриманні: Ви можете оплатити свою покупку післяплатою при обов'язковій передоплаті 120 грн на карту банку. 
  • Оплата банківською карткою Ми приймаємо до сплати карки Visa и MasterCard, що надані будь-яким українським банком. Банк-еквайер (що проводить операцію оплати) гарантує збереження всієї конфіденційної інформації по даним Вашої платіжної карти.
  • Оплата за рахунком-фактурою: При оформленні замовлення Вам необхідно вказати «оплата за рахунком-фактурою» і наші менеджери в найкоротші терміни вишлють Вам відповідний замовлення-рахунок. Після його оплати в будь-якому банку України та за фактом надходження коштів на рахунок нашого магазину, кур'єрська служба погоджує з Вами зручний час і адресу доставки замовлення. Разом зі своїм замовленням Ви отримаєте оригінал рахунку-фактури, видаткову накладну та документацію на товар.

Детальна інформація про способи доставки:

  • Самовивіз: Запрошуємо Вас в наш шоу-рум, щоб забрати Ваше замовлення. Для цього попередньо повідомте менеджеру дату і час Вашого візиту.
  • Доставка на таксі по Львову: Доставку по Львову здійснюємо за допомогою таксі UKLON, ціна доставки за тарифами цього таксі. По Львову доставка здійснюється в узгоджений з Вами день. На замовлення від 2000 грн - безкоштовна доставка.
  • Доставка Новою Поштою по Україні: Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання оплати (або замовлення з оплатою накладеним платежем). Вартість доставки в цьому випадку оплачується відповідно до тарифів фірми-перевізника.