Усе для депіляції і шугаринга

Знайдено: 1 - 24 серед 110 товарів

Усе для шугаринга: вибираємо необхідні матеріали й аксесуари

Гладка шовковиста шкіра — мрія кожної жінки. З кожним роком здобути подібний результат стає все простіше завдяки компетентним майстрам і появі нових способів видалення небажаного волосся. І шугаринг якраз один із них. До речі, усе для шугаринга за найдоступнішими цінами ви зможете знайти в нас! Наші товари вас точно не розчарують!

Давайте разом спробуємо зрозуміти, чому така депіляція (шугарінг) стала настільки популярною й дізнаємося технологічні особливості цього процесу. Сподіваємося, наша інформація стане для вас дуже важливою й допоможе правильно підібрати все для депіляції за допомогою спеціальної пасти на основі цукру.

Вагомі переваги депіляції й шугаринга

Деяким жінкам не пощастило бути володарками жорсткого темного волосся на всьому тілі, видалення якого за допомогою бритви є практично неможливим. Тоді на допомогу приходить шугарінг. Купити все для депіляції загалом нескладно, але зручніше робити це на нашому сайті. Спробуйте й переконайтеся!

Процес шугаринга відбувається за допомогою спеціальної пасти. Таке видалення волосся має кілька відчутних переваг:

  • низька вартість практично всього для шугаринга, у порівнянні з товарами для воскової депіляції;
  • відсутність ефекту «врослого волосся», який часто з’являється за деякий час після використання стандартної бритви;
  • мінімальний рівень травматичності шкіри;
  • гіпоалергенний склад пасти дає змогу використовувати процедуру навіть алергікам.

Ще однією істотною перевагою шугаринга є можливість застосування цієї процедури на будь-якій ділянці тіла, незалежно від структури волосся. Також варто зазначити, що температура пасти становить усього 40°С. Таким чином сам процес видалення небажаного волосся проходить максимально безболісно й ефективно.

Усе для шугаринга: вибираємо пасту

Є кілька видів пасти, яка застосовується для цієї процедури. Найбільшим попитом користується такі варанти:

  • м’яка;
  • середньої щільності;
  • тверда.

Перший тип пасти для шугаринга підійде для видалення м’якого волосся (наприклад, на обличчі). Її краще використовувати в прохолодній кімнаті. Паста середньої щільності — найбільш універсальний варіант. Її використовують для видалення волосся під пахвами, на руках і ногах, але варто врахувати, що в добре опалювальних приміщеннях її досить складно накладати. Тверда паста ідеально підходить для видалення волосся в зоні бікіні. Вона може чудово впоратися з жорстким волоссям.

Купити все для шугаринга ви зможете в нашому інтернет-магазині beauty-nmarket.com. Якість і асортимент усього для шугаринга вас дуже порадує! Ласкаво просимо! Ми будемо дуже раді вашому замовленню!