Все для перукаря

Знайдено: 1 - 24 серед 58 товарів

Все для перукаря: комфорт, швидкість і безпека роботи гарантовані

У вас свій б’юті-салон або, можливо, ви обслуговуєте клієнтів в індивідуальному порядку? У будь-якому випадку, доводиться вкладатися в антисептики, шапочки, смужки, фольгу — без них високого і якісного сервісу не досягти. У каталозі цього магазину ви знайдете все для перукарів: найбільш затребувані інструменти та витратні матеріали для професіоналів, а також усе для фарбування, стрижки, завивки або створення зачіски.

Магазин для перукаря: є все — від фольги й до філерів

Асортимент нашого магазину постійно поповнюється матеріалами для перукарів. Постійно є в наявності такі категорії товарів:

  • шапочки-гофре в кількості 100 шт. і одноразові прозорі; must have під час проведення будь-яких процедур із волоссям: від лікування до фарбування;
  • комірці паперові — для максимальної зручності під час стрижки волосся, фарбування, завивання або укладки для перукарів; вони не дають волоссю западати за одяг клієнта, виключають забруднення шкіри шиї та обличчя під час фарбування;
  • смужки для мелірування — роблять малюнок максимально точним, а результат клієнтів — яскравим;
  • фольга для мелірування — для креативного фарбування пропонуємо перукарям також фольгу в рулонах; тепер додавати соковитих відтінків волоссю клієнтів стало ще більш вигідно;
  • антисептики й дезінфектори — тільки найдоступніша й найнеобхідніша продукція для очищення професійного інструменту й рук; пляшечки з економічними дозаторами;
  • філери для волосся — спеціально для створення ефекту ламінування й надання волоссю клієнтів додаткового об’єму;
  • органайзери й багато іншого — у нас є абсолютно все для правильної, гігієнічної та комфортної організації роботи перукаря в салоні, а також на дому.

Пензлики, ножиці, посуд для змішування реактивів, ватні диски й багато іншого — усе для перукарів поставляється від найпопулярніших серед професіоналів виробників.

5 причин для купити в нас усе для перукаря

Оптова закупівля витратних матеріалів для перукаря з великою базою клієнтів або салону — справа буденна. Зовсім не така, як вибір постачальника всієї необхідної продукції. Тут і ціни мають влаштовувати, і швидкість доставки, і наявність необхідної продукції на складі.

Усе для перукарів фактично за закупівельними цінами пропонуємо ми з доставкою в будь-який куточок країни упродовж 1–3 днів. Крім цього, у магазині постійно проводяться акції, діє система лояльності і проводиться щотижневе поповнення каталогу товарів. Якщо ви перукар — купіть все для своєї улюбленої роботи в нас!