Набір для ламінування ZOLA Brow Lash Protein Reconstruction System / в баночках рожевий

Бренд: Zola
Номер: 60413
1 080‎₴
В наявності

Protein Reconstruction: Науковий підхід до вашої краси!

PROTEIN RECONSTRUCTION – це результат наукових досліджень, створений з використанням інноваційних формул спеціально для Zola.

 У чому полягає унікальність нашої оновленої системи? Оновлена Protein Reconstruction містить мікро-протеїни, які глибоко проникають в структуру волосся, забезпечуючи бездоганний догляд та відновлення. 

 

Тепер ваші волосся отримують не лише стайлінг, але і глибокий догляд, що робить процедуру більш безпечною і ефективною. Наша формула справляється з будь-яким типом волосся, включаючи жорстке і непокірне! 

 

Просимо звернути увагу -  ламінування сильної дії, при використанні для ламінування брів, обов’язково треба наносити захисний крем на шкіру (не тільки навколо брів, а й на самі брови).

Технологи бренду рекомендують наносити попередньо захисний  крем Save Skin , або регенеруючий крем, арганову олію тонким шаром на шкіру.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ:

Склади можна використовувати як на дуже жорстких волосках, що важко піддаються укладанню та завиванню, так і на нормальних та ослаблених волосках.

 

Підходять і для роботи з волосками різних типів* за рахунок регульованого підбору часу витримки складів для отримання ідеального результату.

 

Містить особливий комплекс мікро-протеїнів, ліпідів та зволожуючих факторів (NMF)*, які захищають

тa реконструюють волоски під час процедури ламінування на двох рівнях КОРТЕКС-КУТИКУЛА: захищає від пошкоджень, зберігає структуру волоска під час кожного етапу проведення

процедури довготривалого укладання, проникаючи в волоски, зменшуючи негативний ефект окислення у процесі хімічного впливу.

Опис

ЛАМІНУВАННЯ БРІВ

 

 1. Підготуйте брови до процедури ламінування за допомогою очищувального шампуню ZOLA BROW SHAMPOO.

 2.  Нанесіть склад 1 на волоски брів і рівномірно розподіліть по всій поверхні брів. Залишіть на 4-12 хвилин.

Витрачений час розраховується виходячи зі стану тa діагностики типу оброблюваного волоска, і навіть від

бажаного результату.

 

 • 8-12 хвилин - волоски неслухняні, жорсткі, щетинисті, товсті та грубі;

 • 6-8 хвилин - натуральні, нормальні, середньої товщини;

 • 4-6 хвилин - тонкі, ламкі волоски або хімічно пошкоджені (фарбовані або освітлені, раніше оброблені складами для ДУ).

 

За потреби з метою підвищення ефективності дії складів можна скористатися спеціальною поліетиленовою плівкою, закривши зону брів, що обробляється.

Роботу складу 1 необхідно здійснювати під візуальним контролем майстра!

Видаліть залишки складу за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

 

 1. Нанесіть склад 2 на брови та рівномірно розподіліть його по всій поверхні, витримайте 7-8 хвилин, незалежно від структури або товщини волоска, акуратно укладаючи волоски в необхідному напрямку.

 

Працюйте дуже акуратно, так як між 1 і 2 етапом волоски максимально тендітні, схильні до ушкодження.

Видаліть залишки складу за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

 

 1. Нанесіть склад 3 на брови, рівномірно розподіліть по всій поверхні, витримайте 3-5 хвилин, потім змийте ватним диском, змоченим водою або тоніком.

ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ:

 

 1. Підготуйте вії до процедури ламінування за допомогою очищаючої піни для брів ZOLA CLEANSING FOAM. 

 2. Підберіть необхідний розмір валика та клей для проведення процедури в залежності від довжини вій та очікуваного результату. На валики нанесіть фіксуючий клей для вій, прикладаючи їх до основи вій. Добре зафіксуйте, обережно наклейте на валики вії. Щоб уникнути застигання, клей слід наносити невеликими порціями, а вії ретельно розправляти.

 3. Нанесіть склад 1 на вії та рівномірно розподіліть його по всій поверхні. Залишіть на 4-12 хвилин.

 

Час витримки розраховується виходячи зі стану та діагностики типу оброблюваного волоска, а також залежить від бажаного результату.

 

 • 8-12 хвилин - волоски неслухняні, жорсткі, щетинисті, товсті та грубі;

 • 6-8 хвилин - натуральні, нормальні, середньої товщини;

 • 4-6 хвилин - тонкі, ламкі волоски або хімічно пошкоджені (забарвлені, раніше оброблені складами для ДУ).

 

Роботу складу 1 необхідно здійснювати під візуальним контролем майстра!

Видаліть залишки складу за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

 

 1. Нанесіть склад 2 на вії і рівномірно розподіліть його по всій довжині, витримайте 7-8 хвилин, незалежно від структури або товщини волоска. Працюйте дуже акуратно, оскільки між 1 і 2 етапом волоски максимально тендітні, схильні до ушкодження.

 

Роботу складу 2 необхідно здійснювати під візуальним контролем майстра!

Видаліть залишки складу за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

 

 1. Нанесіть склад 3 на вії, рівномірно розподіліть по всій довжині вій, витримайте 3-5 хвилин, потім змийте за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

 

Додатковий сервіс: при необхідності після процедури ламінування можна провести процедуру фарбування брів та вій за допомогою фарби TM ZOLA

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВИКОРИСТАННЯ СКЛАДІВ: Індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу продуктів. Перед застосуванням обовʼязково проведіть тест на алергічну реакцію. Не застосовуйте на запалених та пошкоджених ділянках шкіри. У випадках алергічної реакції слід звернутися до лікаря.

 

ЗАХОДИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Уникати потрапляння в очі. У разі попадання у вічі негайно промити великою кількістю води та проконсультуватися з лікарем. Використовуйте захисні рукавички. Не використовуйте металеві предмети під час роботи зі складами. Не проводьте фарбування хною, не висвітлювати брови та вії після процедури ламінації - це може призвести до прогнозованого результату. Протягом 48 годин після процедури варто утриматися від агресивної фізичної, хімічної та термічної дії на волоски (солярію, лазні або сауни, а також проведення косметичних процедурз з агресивним впливом, наприклад,пілінгів, лазерних процедур тощо).

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.