Zola Склад для ламінування NEW 02 Protein Fixer

Бренд: Zola
Номер: 60415
360‎₴
Немає в наявност
Немає в наявності

Розробка ТМ ZOLA – це унікальні комбіновані склади для проведення процедур стійкого ламінування брів та вій з функцією захисту волосків мікро-протеїнами.

• Комплекс мікро-протеїнів, що входить до складу всіх продуктів – захищає та реконструює волоски під час ламінування на двох рівнях: КОРТЕКС-КУТИКУЛА: захищає від пошкоджень, зберігає структуру волоска під час кожного етапу проведення процедури довготривалої укладки, проникаючи у волоски, зменшуючи негативний ефект окислення у процесі хімічного впливу*(детальніший опис кожного зі складів та механізм роботи див. в інструкції)

• Знижує ламкість волосся робить їх на 20% стійкішими до механічних впливів*.

• Завдяки посиленій combi-формулі за рахунок включення до складу цистеїну гідрохлориду відбувається дуже швидке та ефективне розкриття лусочок та проникнення активних інгредієнтів складів усередину волоска, перебудова зв'язків із збереженням протеомного профілю волоска**

Важливо: максимальний ефект у момент ламінування може гарантувати лише застосування 1, 2, 3 складу. 

Опис

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ:

• Розробка ТМ ZOLA 2 в 1 – це 3 універсальних комбінованих склади для проведення процедур стійкого ламінування брів та вій.

• Склади можна використовувати як на дуже жорстких волосках, що важко піддаються укладанню та завиванню, так і на нормальних та ослаблених волосках.

• Підходять і для роботи з волосками різних типів* за рахунок регульованого підбору часу витримки складів для отримання ідеального результату.

• Містить особливий комплекс мікро-протеїнів, ліпідів та зволожуючих факторів (NMF)*, які захищають та реконструюють волоски під час процедури ламінування на двох рівнях КОРТЕКС-КУТИКУЛА: захищає від пошкоджень, зберігає структуру волоска під час кожного етапу проведення процедури довготривалого укладання, проникаючи в волоски, зменшуючи негативний ефект окислення у процесі хімічного впливу.

 

ЛАМІНУВАННЯ БРІВ

1. Підготуйте брови до процедури ламінування за допомогою очищувального шампуню.

2. Нанесіть склад 1 на волоски брів і рівномірно розподіліть по всій поверхні брів.

Залишіть на 4-12 хвилин.

Витрачений час розраховується виходячи зі стану та діагностики типу оброблюваного волоска, і навіть від бажаного результату.

• 8-12 хвилин – волоски неслухняні, жорсткі, щетинисті, товсті та грубі;

• 6-8 хвилин – натуральні, нормальні, середньої товщини;

• 4-6 хвилин – тонкі, ламкі волоски або хімічно пошкоджені (фарбовані або освітлені, раніше оброблені складами для ДУ).

За потреби з метою підвищення ефективності дії складів можна скористатися спеціальною плівою, закривши зону брів, що обробляється.

Роботу складу 1 необхідно здійснювати під візуальним контролем майстра!

Видаліть залишки складу за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

3. Нанесіть склад 2 на брови та рівномірно розподіліть його по всій поверхні, витримайте 7-8 хвилин, незалежно від структури або товщини волоска, акуратно укладаючи волоски в необхідному напрямку.

Працюйте дуже акуратно, так як між 1 і 2 етапом волоски максимально тендітні, схильні до ушкодження.

Видаліть залишки складу за допомогою ватного диска, змоченого водою або тоніком.

4. Нанесіть склад 3 на брови, рівномірно розподіліть по всій поверхні, витримайте 3-5 хвилин, потім змийте ватним диском, змоченим водою або тоніком.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.