Декоративна косметика (все для візажу)

Усе для візажиста (декоративна косметика): що потрібно майстру для щастя?

Усе для візажистів — це створення впевненості на обличчі їхніх клієнтів. Ці профі можуть змінити на краще жінку й чоловіка в будь-якому віці, зробити індивідуальну красу яскравішою! Але для цього їм потрібна косметика, інструменти та витратні матеріали, які за доступними цінами можна замовити в нас.

Усе для візажиста в нашому інтернет-магазині: те, що точно стане в нагоді в роботі

У кожного візажиста є свій кейс з унікальними продуктами, які лише він використовує у своїй роботі. Якщо не говорити про марки косметичних засобів — а це суто особиста професійна тема — варто зауважити про просто необхідні речі в кейсі кожного мейкапера. Тож, усе для візажиста — це які конкретно продукти?

  1. Праймери й бази. Основа основ будь-якого макіяжу. База під використання будь-декоративної косметики, оскільки шкіра має бути захищеною. Водночас на основу й макіяж набагато краще лягатиме. Зауважимо про всяк випадок, що для макіяжу обличчя та очей потрібно використовувати різні праймери.
  2. Помадки, тінти й олівці для брів. Основні кольори — графіт, моко, білий, коричневий. Без оформлення брів не зможе обійтися жоден макіяж: ні денний, ні вечірній, ні креативний. Кращі товари для візажистів-бровістів - помадки й тінти. Перші, завдяки вмілому нанесенню, створюють ефект татуажу, надають наповненості бровам. Другі — зручні і практичні під час нанесення.
  3. Туш для вій, накладні вії, тример для вій. Виразні вії — це практично все для візажиста. Тому на випадок легкого нюдового макіяжу потрібно мати в арсеналі трохи туші з різними пензликами (для об’єму, подовження тощо). Для вечірнього та креативного можна вільно використовувати накладні вії, але, звісно, за умови наявності хорошого гіпоалергенного клею.
  4. Кушон, тональний крем, скульптор, хайлайтер, рум’яна, бронзер і фініш. Ідеальна шкіра є неможливою без хорошого тонального засобу або кушон, підібраного до тону шкіри. У візажиста має бути повна палетка різних за тональною насиченістю засобів. Тільки так можна сприймати кейс певного фахівця як професійний.
  5. 1–2 палетки тіней. Візажистові краще купити 1–2 хороші палетки високопігментованих тіней, які не осипаються, відрізняються яскравістю й ідеально лягають на повіко, аніж 10 китайських варіантів низької якості.
  6. Блиски й губні помади. Звісно, фініш будь-якого мейку — це оформлення губ. І на цей випадок клієнту потрібно надати вибір відповідних помад, блисків і тінто. Усе для візажистів, які займаються креативним мейком, — це набір стійких і поживних помад 10–20 різних відтінків. Креативність вимагає більшого вибору!

У нас можна купити з доставкою Львовом і Україною витратні матеріали за приємними цінами: стрічки, інструменти, дезінфектори, пензлики й органайзери — усе для комфортної роботи візажистів, незалежно від місця їхнього перебування. Ласкаво просимо в наш каталог, повірте, нам є чим вас здивувати.