АХД 2000, дезінфектор для шкіри і інструментів

Номер: 07781
37‎₴
В наявності
Країна виробник Україна
Опис

Препарат АХД є спиртовим шкірним антисептиком, який застосовується для гігієнічної обробки рук, шкірної поверхні та ін'єкційного поля, під час проведення хірургічних операцій, ін'єкцій та інших медичних процедур, які вимагають максимальної гігієнічності. Препарат має потужні бактерицидні властивості, обладає бактерицидним, протигрибковим та протитуберкульозним ефектом.АХД  діє практично моментально і зменшує кількість бактерій на шкірі приблизно в сто тисяч разів.

Препарат АДХ 2000 має широкий спектр дії, ефективно справляється з усіма відомими видами вірусів, грибків, аеробних та анаеробних бактерій (як грампозитивних, так і грамнегативних, згідно з методом Грама), включаючи найагресивніші та небезпечні, такі як гепатит В, ВІЛ та інші.

Препарат не втрачає своїх антисептичних властивостей в середовищі, яке містить кров, плазму, або білок.

При правильному (зовнішньому) застосуванні препарат не проникає до кровоносної системи.

Спосіб застосування АХД 2000 експрес

Антисептик АХД 2000 призначається для місцевого застосування. Препарат використовується без попереднього розведення. Перед нанесенням антисептика слід ретельно вимити шкірну поверхню та витерти насухо одноразовою серветкою або рушником.

Для гігієнічної обробки рук досить рівномірно розтерти 10 мл. розчину протягом 30 секунд по всій поверхні, після чого, руки необхідно вимити з милом, або миючим засобом, і висушити.

Перед проведенням хірургічної операції, розчин препарату слід втирати в шкіру протягом декількох хвилин.

При гігієнічній обробці шкіри пацієнта, розчин АХД 2000 наноситься на чисту шкіру на кілька секунд. Поверхня готова до роботи з моменту його висихання. Якщо препарат наноситься на ділянки шкіри з підвищеним вмістом сальних залоз, то препарат має перебувати на шкірі не менше 10 хвилин.

В разі попадання розчину на в очі та на інші слизові оболонки - негайно промити великою кількістю чистої води. У разі необхідності - звернутися до лікаря.

Характеристики
Країна виробник
Україна
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.